Haal jouw favoriete artikelen op bij jouw Dille-winkel

Ben je nog op zoek naar een leuk cadeautje, voor een ander of voor jezelf? Of wil je je servies of kaarsencollectie compleet maken? Je kunt nu ook – op aanvraag - spulletjes bestellen direct bij jouw Dille & Kamille-winkel, en daar ook ophalen!

Stap 1:

Kies de artikelen die je wilt hebben

Stap 2:

Bel of mail de winkel bij jou in de buurt

Stap 3:

Kom je pakketje op de afgesproken tijd ophalen

Stap 4:

Geniet van je nieuwe spulletjes


Hoe werkt het?

E-mail of bel jouw Dille & Kamille winkel en geef door:

  • Je naam en telefoonnummer
  • Welk(e) artikel(en) je wilt kopen, liefst met artikelnummer of prijs.
  • Wil je een cadeautje of pakketje in laten pakken?
  • Heb je een tasje nodig?

Ben je op zoek naar een cadeautje en laat je het graag aan ons over? Laat ons je verrassen! Geef je budget en een gewenst thema door, dan maken wij er iets leuks van.

Hoe kan ik mijn Dille-winkel bereiken?

Je vindt de contactgegevens van onze winkels onderaan deze pagina. Wij zijn per mail de hele dag te bereiken, en via de telefoon op de volgende tijden:

  • Maandag t/m vrijdag tussen 10:00 -18:00 uur
  • Zaterdag tussen 10:00 -17:00 uur
  • Zondag tussen 12:00 -17:00 uur

Let op: Als je je bestelling af wilt halen in een Dille & Kamille winkel, bestel je deze niet via onze website, maar door contact op te nemen met de winkel via telefoon of e-mail.


Hoe snel kan ik mijn spulletjes ophalen?

Zodra je je winkel een mailtje hebt gestuurd of gebeld hebt, nemen wij zo snel mogelijk contact met je op over jouw bestelling. Als alles op voorraad is, kun je het zo snel mogelijk ophalen. Betalen kan alleen met je pinpas of creditcard.

Wil je iets bestellen wat je niet in de webwinkel ziet staan? Bel dan even met jouw winkel, dan kunnen wij je verder helpen!


Welke veiligheidsmaatregelen worden er genomen?

Uiteraard hebben onze winkels strikte maatregelen voor de veiligheid van onze medewerkers en klanten, wanneer je je bestelling komt ophalen. We vragen je vriendelijk om je hier aan te houden en de aanwijzingen van onze medewerkers op te volgen!

  • Het gebruik van een winkelmandje is verplicht
  • Wij laten maximaal één klant per 10 m2 binnen, zodat iedereen met gepaste afstand van elkaar kan winkelen
  • Wij hanteren een maximum bezoekduur van 30 minuten
  • Winkelmandjes worden ontsmet
  • Het is alleen mogelijk om elektronisch te betalen
  • De kassa's zijn voorzien van schermen

Doen jullie ook aan personal shopping?

In overleg kun je van maandag t/m vrijdag tussen 10 en 12 uur bij ons terecht voor een korte personal shopping-sessie. Wij helpen je dan graag persoonlijk in een lege winkel, met alle aandacht voor jou!

Let op: kom alleen als je afspraak bevestigd is

Kom alsjeblieft alleen als jouw afspraak bevestigd is. Maak deze afspraak dan ook bij voorkeur via de telefoon, dan kunnen wij deze gelijk bevestigen!


Gebak en koffie to go

Het is nu ook mogelijk om bij Dille & Kamille Maastricht & Eindhoven 'koffie to-go' of iets lekkers mee te nemen. Je kunt je bestelling ook via de mail doorgeven en later ophalen in de winkel.

Lees hier meer informatie over bestellen in Maastricht >

En hier meer informatie over bestellen in Eindhoven >


Contactgegevens van onze winkels

Alkmaar
Houttil 13
1811 JL Alkmaar
Tel.: 072 – 3034141
alkmaar@dille-kamille.com


Amersfoort
Krommestraat 36
3811 CC Amersfoort
Tel.: 033 – 4612588
amersfoort@dille-kamille.com 


Amstelveen
Binnenhof 81
1181 ZA Amstelveen
Tel.: 020 - 3031032
amstelveen@dille-kamille.com 


Amsterdam
Nieuwendijk 16-18
1012 MK Amsterdam
Tel.: 020 – 3303797
amsterdam@dille-kamille.com 


Amsterdam de Pijp
Ceintuurbaan 81-H
1072 EW Amsterdam
Tel.: 020 - 3033932
amsterdamdepijp@dille-kamille.com 


Arnhem
Bakkerstraat 60
6811 EJ Arnhem
Tel.: 026 – 4452941
arnhem@dille-kamille.com 

Breda
Veemarktstraat 41
4811 ZC Breda
Tel.: 076 – 5158018
breda@dille-kamille.com 


Delft
Burgwal 5
2611 GE Delft
Tel.: 015 – 2138925
delft@dille-kamille.com 


Den Bosch
Visstraat 5-7
5211 DM Den Bosch
Tel.: 073 - 3035360
denbosch@dille-kamille.com 


Den Haag
Plaats 16-2
2513 AE Den Haag
Tel.: 070 – 3640284
denhaag@dille-kamille.com 


Deventer
Walstraat 59
7411 GK Deventer
Tel.: 057 – 0615019
deventer@dille-kamille.com 


Eindhoven
Hooghuisstraat 28
5611 GT Eindhoven
Tel.: 040 - 3033793
eindhoven@dille-kamille.com 

Enschede
Langestraat 47b
7511 HB Enschede
Tel.: 053 – 4343344
enschede@dille-kamille.com 


Groningen
Grote Kromme Elleboog 18-20
9712 BK Groningen
Tel.: 050 – 3134977
groningen@dille-kamille.com 


Haarlem
Anegang 46
2011 HS Haarlem
Tel.: 023 – 5329873
haarlem@dille-kamille.com 


Hilversum
Groest 36
1211 EC Hilversum
Tel.: 035 – 7512981
hilversum@dille-kamille.com 


Leiden
Botermarkt 10
2311 EM Leiden
Tel.: 071 – 5125554
leiden@dille-kamille.com 


Maastricht
Sint Amorsplein 7
6211 GT Maastricht
Tel.: 043 – 3030054
maastricht@dille-kamille.com 

Middelburg
Langeviele 30-34
4331 LV Middelburg
Tel.: 011 – 8625636
middelburg@dille-kamille.com 


Nijmegen
Lange Hezelstraat 75
6511 CD Nijmegen
Tel.: 024 – 3220653
nijmegen@dille-kamille.com 


Rotterdam
Korte Hoogstraat 22-24
3011 GL Rotterdam
Tel.: 010 – 4113338
rotterdam@dille-kamille.com 


Tilburg
Heuvelstraat 105
5038 AD Tilburg
Tel.: 013 - 3031877
tilburg@dille-kamille.com 


Utrecht
Oudegracht 190-192
3511 NP Utrecht
Tel.: 030 – 2381307
utrecht@dille-kamille.com 


Zwolle
Eiland 42
8011 XR Zwolle
Tel.: 038 – 4222450
zwolle@dille-kamille.com 


Tips en inspiratie

Om je beter en persoonlijker te helpen, gebruiken wij cookies en vergelijkbare technieken. Met de cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze site. Wil je hier meer over weten? Bekijk onze cookieverklaring voor meer uitleg.