Nieuw - Dille & Kamille

Nieuw

Iedere week komen er bij Dille & Kamille leuke nieuwe artikelen binnen: van keukenspullen tot allerlei moois voor je huis en tuin, je ontdekt elke keer weer iets nieuws!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
2 70
214 artikelen
  1. Kussenspray, lekker slapen, 100 ml
    Nieuw
    Kussenspray, lekker slapen, 100 ml
    14,95
    149,50 / l
  2. Het kruidenkompass, Martine van Huffel & Ruth Beretta
    Nieuw
    Het kruidenkompass, Martine van Huffel & Ruth Beretta
    29,99
  3. Scheermesjes, navulling scheermeshouder bamboe handvat, 4 stuks
    Nieuw
    Scheermesjes, navulling scheermeshouder bamboe handvat, 4 stuks
    17,95
  4. Scheermes, bamboe handvat, incl. 6 mesjes
    Nieuw
    Scheermes, bamboe handvat, incl. 6 mesjes
    16,95
  5. Bloembollenpakker bijen en vlinder, biologisch
    Nieuw
    Bloembollenpakker bijen en vlinder, biologisch
    12,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  6. Bloembollen pakket lentefeest, biologisch
    Nieuw
    Bloembollen pakket lentefeest, biologisch
    12,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  7. Theedoek, bio-katoen, oranje bessen
    Nieuw
    Theedoek, bio-katoen, oranje bessen
    4,95
  8. Bloembollenpakket tulpen, biologisch, 15 stuks
    Nieuw
    Bloembollenpakket tulpen, biologisch, 15 stuks
    12,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  9. Bloembollen, biologisch, wilde tulpen, 5 stuks
    Nieuw
    Bloembollen, biologisch, wilde tulpen, 5 stuks
    12,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  10. Hommelpot, terracotta, Ø19,5 x 17,5 cm
    Nieuw
    Hommelpot, terracotta, Ø19,5 x 17,5 cm
    24,95
  11. Weekplanner, specerijen, A4
    Nieuw
    Weekplanner, specerijen, A4
    9,95
  12. Menuplanner, specerijen, A5
    Nieuw
    Menuplanner, specerijen, A5
    6,95
  13. Notitieblok 'to do', specerijen
    Nieuw
    Notitieblok 'to do', specerijen
    4,50
  14. Waxinelichthouder, glas, takje, Ø7,5 x 6 cm
    Nieuw
    Waxinelichthouder, glas, takje, Ø7,5 x 6 cm
    6,95
  15. Waxinelichthouder, glas, takje roodbruin, Ø7,5 x 6 cm
    Nieuw
    Waxinelichthouder, glas, takje roodbruin, Ø7,5 x 6 cm
    6,95
  16. Onderzetter, vilt, kiezel, Ø10 cm
    Nieuw
    Onderzetter, vilt, kiezel, Ø10 cm
    4,95
  17. Bakplaat, gerecycled rvs, 28 x 36 cm
    Nieuw
    Bakplaat, gerecycled rvs, 28 x 36 cm
    14,95
    Niet op voorraad
  18. Onderhoudsspray reiniger, 150 ml
    Nieuw
    Onderhoudsspray reiniger, 150 ml
    14,95
    99,67 / l
  19. Impregnerende onderhoudsspray, 150 ml
    Nieuw
    Impregnerende onderhoudsspray, 150 ml
    14,95
    99,67 / l
  20. Vlekkenspray voor textiel, 500 ml
    Nieuw
    Vlekkenspray voor textiel, 500 ml
    9,95
    19,90 / l
  21. Shampoo, gevoelige hoofdhuid, 300 ml
    Nieuw
    Shampoo, gevoelige hoofdhuid, 300 ml
    8,95
    29,83 / l
  22. Conditioner, gevoelige hoofdhuid, 300 ml
    Nieuw
    Conditioner, gevoelige hoofdhuid, 300 ml
    11,95
    39,83 / l
  23. Haarmasker, gevoelige hoofdhuid, 200 ml
    Nieuw
    Haarmasker, gevoelige hoofdhuid, 200 ml
    12,95
    64,75 / l
  24. Shampoo, iedere dag, 300 ml
    Nieuw
    Shampoo, iedere dag, 300 ml
    8,95
    29,83 / l

Nieuw binnen bij Dille & Kamille

Om iemand blij mee te maken of als cadeautje voor jezelf: op deze pagina ontdek je elke week alle nieuws in onze webwinkel. Handige keukenspullen en fijne kookboeken, allerlei lekkers, veel moois voor huis en tuin, alles om je tafel gezellig aan te kleden, speelgoed en kinderboeken, lieve kaarten en schriftjes en nog heel veel meer.