Kleine kerstcadeautjes - Dille & Kamille

Kleine kerstcadeautjes

Op zoek naar een klein kerstcadeautje? Bekijk onze originele kleine kerstcadeautjes en vind het perfecte presentje om iemand mee te verrassen! Of bekijk hier de grotere kerstcadeaus voor onder de boom.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
1 15
Kleur
43 artikelen
  1. Adventskaarsen, huisjes, 6 cm, 4 stuks
    Nieuw
    Adventskaarsen, huisjes, 6 cm, 4 stuks
    11,95
  2. Kweek je eigen kerstboom, groeipotje met zaden
    Kweek je eigen kerstboom, groeipotje met zaden
    3,95
  3. Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram
    Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram
    6,95
    53,46 / kg
  4. Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm
    Kaars dennenboom, donkergroen, 7 cm
    3,95
  5. Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    Geveltje koekjes, biologisch, hazelnoot/kaneel, 140 gram
    4,95
    35,36 / kg
  6. Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf
    Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf
    10,95
    547,50 / kg
  7. Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram
    Nougat mini's amandel/pistache, blik 180 gram
    13,95
    77,50 / kg
  8. Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram
    Amandelen in witte chocolade & pistache, 100 gram
    4,95
    49,50 / kg
  9. Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    Springvorm, hart, gerecycled rvs, PFAS-vrij, 20 x 20 cm
    14,95
  10. Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    Bakmix voor citroen-maanzaadcake, biologisch, 500 gr
    5,95
    11,90 / kg
  11. Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen
    Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen
    4,95
  12. Pistache crème, 180 gram
    Pistache crème, 180 gram
    8,95
    49,72 / kg
  13. Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm
    Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm
    9,95
  14. Karamelpasta, 220 gram
    Karamelpasta, 220 gram
    6,95
    31,59 / kg
  15. Uitsteekvorm 3D huisje, RVS
    Uitsteekvorm 3D huisje, RVS
    2,95
  16. Theezeefje met greepjes, laser, rvs
    Theezeefje met greepjes, laser, rvs
    6,95
    Niet op voorraad
  17. Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g
    8,95
    1.278,57 / kg
  18. Waterfles, rvs, 500 ml
    Waterfles, rvs, 500 ml
    12,95
  19. Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    Shampoobar, Alle haartypen, 60G
    6,95
    115,83 / kg
  20. Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml
    Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml
    6,95
    69,50 / l
  21. Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml
    Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml
    6,95
    69,50 / l
  22. Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml
    7,95
    795,00 / l
  23. Massageolie, Vijg & Roos, 100ML
    Massageolie, Vijg & Roos, 100ML
    9,95
    99,50 / l
  24. Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g
    Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g
    2,25
    9.000,00 / kg
Pagina

Kleine kerstcadeautjes ideeën

Soms zit geluk in de kleinste dingen. Met een klein cadeautje maak je iemand al blij tijdens kerst. Een kleinigheidje voor onder de boom, tijdens het kerstdiner of als verrassing voor je favoriete collega. Het hoeft niet altijd groots te zijn. In ons assortiment vind je verschillende ideeën voor zo’n klein cadeautje.

Advent cadeautjes

Kleine cadeautjes zijn ideaal om te gebruiken in een adventskalender die je zelf vult. Zo maak je van de decembermaand een feest vol dagelijkse verrassingen. Bekijk ook alle kleine adventscadeautjes. Vul elk vakje met iets persoonlijks: kerstdecoratie of een lekkere traktatie . Denk aan een chocolaatje of een vilten hanger voor in de boom. Dat maakt aftellen tot kerst extra bijzonder!

Cadeautjes origineel inpakken

Een cadeautje geven wordt nog leuker als het mooi is ingepakt. Gewoon fan van inpakpapier? Maak het wat specialer door er een lintje omheen te doen of een vilten hanger aan vast te knopen. Dit is meteen een extra cadeautje! Ga je liever voor iets duurzaams? Kies dan voor een cadeauzakje, deze kan de ontvanger hergebruiken. Knoop er je favoriete kerstkaart aan vast met een persoonlijk berichtje. Fijne kerst!