Kruiden & specerijen mix

Geef je gerechten meer smaak met onze kruiden- en specerijenmixen. Voor elke maaltijd, van snel doordeweeks tot uitgebreid diner.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
3 7
Kleur
37 artikelen
  1. Mix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram
    Nieuw
    Mix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram
    6,95
    139,00 / kg
  2. Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    4,95
    141,43 / kg
  3. Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g
    Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g
    4,95
    141,43 / kg
  4. Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram
    Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram
    4,95
    141,43 / kg
  5. Italiaanse kruiden, biologisch, blikje, 30 g
    Italiaanse kruiden, biologisch, blikje, 30 g
    4,95
    165,00 / kg
  6. Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    4,95
    141,43 / kg
  7. Smoothie/chai latte mix, biologisch, blikje, 40 g
    Smoothie/chai latte mix, biologisch, blikje, 40 g
    4,95
    123,75 / kg
  8. Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g
    4,95
    141,43 / kg
  9. Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  10. Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    4,50
    56,25 / kg
  11. Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g
    Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g
    4,95
    99,00 / kg
  12. Paellakruiden, 9 g
    Paellakruiden, 9 g
    3,75
    416,67 / kg
  13. Mix voor Aïoli, biologisch, blikje, 50 g
    Mix voor Aïoli, biologisch, blikje, 50 g
    4,95
    99,00 / kg
  14. Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    4,95
    165,00 / kg
  15. Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  16. Mix voor pizza, 80 g
    Mix voor pizza, 80 g
    4,50
    56,25 / kg
  17. Sladressing mix, biologisch, blikje, 25 g
    Sladressing mix, biologisch, blikje, 25 g
    4,95
    198,00 / kg
  18. Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g
    Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g
    4,95
    99,00 / kg
  19. Stoofkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Stoofkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  20. Mix voor guacamole, biologisch, blikje, 55 g
    Mix voor guacamole, biologisch, blikje, 55 g
    4,95
    90,00 / kg
  21. Cajunkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Cajunkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  22. Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g
    Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  23. Steak/chimichurri mix, biologisch, blikje, 40 g
    Steak/chimichurri mix, biologisch, blikje, 40 g
    4,95
    123,75 / kg
  24. Thaise curry mix, biologisch, blikje, 40 g
    Thaise curry mix, biologisch, blikje, 40 g
    4,95
    123,75 / kg
Pagina

De perfecte mix van kruiden en specerijen

Bij Dille & Kamille vind je een heerlijke selectie kruiden, specerijen en specerijenmixen die elk gerecht net dat beetje extra geven. Van Italiaanse kruiden tot een pumpkin spice mix: ontdek hoe je eenvoudig meer diepte en geur aan je maaltijden toevoegt.

Onze kruiden en specerijen zijn zorgvuldig samengesteld en vaak biologisch, zodat je kunt genieten van pure smaken zonder onnodige toevoegingen. Maak je eigen kruidenboter, breng soepen en sauzen op smaak of geef een vertrouwde maaltijd een verrassende twist. Of je nu kiest voor een Thaise curry- of tajinemix, of een zomerse BBQ-mix: je haalt altijd de pure kracht van kruiden en specerijen in huis. Zo kook je elke dag met aandacht en smaak.