Sinterklaas cadeaus voor hem - Dille & Kamille

Sinterklaas cadeaus voor hem

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
3 100
Kleur
63 artikelen
  1. Cafetière, French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 1 L
    Cafetière, French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 1 L
    29,95
  2. Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram
    Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram
    7,95
    19,88 / kg
  3. Koffiebonen, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram
    Koffiebonen, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram
    9,95
    39,80 / kg
  4. Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram
    Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram
    8,95
    111,88 / kg
  5. De snelle bakplaat, Rukmini Iyer
    De snelle bakplaat, Rukmini Iyer
    25,99
  6. Oestermes, rubberhout/roestvrijstaal
    Oestermes, rubberhout/roestvrijstaal
    14,95
  7. Zout Guérande, truffel, 60 gram
    Zout Guérande, truffel, 60 gram
    9,95
    165,83 / kg
  8. Cadeaupakket 'Kruidenboter'
    Cadeaupakket 'Kruidenboter'
    12,95
  9. Risotto met saffraan, 300 g
    Risotto met saffraan, 300 g
    6,50
    21,67 / kg
  10. Comfort, Yotam Ottolenghi
    Comfort, Yotam Ottolenghi
    34,99
  11. Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal
    Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal
    16,95
  12. Zoutmolen zwart, 14 cm
    Zoutmolen zwart, 14 cm
    26,95
  13. Tang geschulpt, roestvrij staal, 23 cm
    Tang geschulpt, roestvrij staal, 23 cm
    3,95
    Niet op voorraad
  14. Decanteerkaraf, kristalglas
    %
    Decanteerkaraf, kristalglas
    Voor 14,97 Van 29,95
    Niet op voorraad
  15. Koffiecapsules lungo, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 10 stuks 52g
    Koffiecapsules lungo, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 10 stuks 52g
    5,95
    114,42 / kg
    Niet op voorraad
Pagina