Zomer - Dille & Kamille

Zomer

De zomer draait om samen genieten. Van lange avonden aan tafel, picknicks in het park en kleine momenten die bijzonder worden. Met sfeervolle accessoires, zomerse tafeldecoratie en aandacht voor elkaar creëer je herinneringen die blijven. Vier het buitenleven, deel mooie momenten en maak van deze zomer een seizoen vol warmte en verbinding.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 115
Kleur
170 artikelen
  1. Kroontjespen en kalligrafeerpen
    Kroontjespen en kalligrafeerpen
    6,95
  2. Fleur de sel Chili, biologisch, 70 gram
    Fleur de sel Chili, biologisch, 70 gram
    6,95
    99,29 / kg
  3. Schrift, zachte kaft, gelinieerd, rood fruit, A4
    Schrift, zachte kaft, gelinieerd, rood fruit, A4
    7,95
  4. Servet, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 40 x 40 cm
    Servet, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 40 x 40 cm
    2,95
  5. Bloempot, zink, abrikoos, Ø11 cm
    %
    Bloempot, zink, abrikoos, Ø11 cm
    Voor 1,75 Van 3,50
  6. Paellakruiden, 9 g
    Paellakruiden, 9 g
    3,75
    416,67 / kg
  7. Servethouder, zeegras, geel, 17 cm x 17 cm
    Servethouder, zeegras, geel, 17 cm x 17 cm
    9,95
  8. Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml
    Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml
    2,95
    11,80 / l
  9. Karaf met facetten, gerecycled glas, 1 liter
    Karaf met facetten, gerecycled glas, 1 liter
    8,95
  10. Zitmatras, bio-katoen, groen gestreept, 50 x 50 cm
    Zitmatras, bio-katoen, groen gestreept, 50 x 50 cm
    19,95
  11. Schrift, gelinieerd papier, met etiket, oudroze, A5
    Schrift, gelinieerd papier, met etiket, oudroze, A5
    4,95
  12. Paprikapoeder ’La Chinata’, pittig, gerookt
    Paprikapoeder ’La Chinata’, pittig, gerookt
    4,50
    64,29 / kg
  13. Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram
    Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram
    9,95
    829,17 / kg
  14. Pennenhouder, beukenhout
    Pennenhouder, beukenhout
    4,95
  15. Sunshine, lemons & sea salt, Donna Hay
    Sunshine, lemons & sea salt, Donna Hay
    34,50
  16. Stompkaars, bijenwas, 7,5 x 11 cm
    Stompkaars, bijenwas, 7,5 x 11 cm
    22,95
  17. Confiture, zwarte kers/vanille, 80 gram
    Confiture, zwarte kers/vanille, 80 gram
    3,50
    43,75 / kg
  18. Windlicht twist, rotan, klein
    Windlicht twist, rotan, klein
    21,95
  19. Notitieblok 'to do', rood fruit
    Notitieblok 'to do', rood fruit
    4,50
  20. Theelichthouder, glas, Ø5 x H 2,5 cm
    Theelichthouder, glas, Ø5 x H 2,5 cm
    1,95
  21. Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    4,95
    165,00 / kg
  22. Inmaken, Jonah Freud &Noni Kooiman
    Inmaken, Jonah Freud &Noni Kooiman
    29,99
  23. Setje schriften, dille, kruiden en takjes
    Setje schriften, dille, kruiden en takjes
    10,95
  24. Schrift, zachte kaft, gelinieerd, kruiden en takjes, A5
    Schrift, zachte kaft, gelinieerd, kruiden en takjes, A5
    5,25