Laatste kans! - Dille & Kamille

Laatste kans!

We ruimen op! Daarom krijg je nu korting op veel verschillende artikelen. Zoek je wat moois uit voor een kleine prijs?

Aanbiedingen gelden zolang de voorraad strekt. Kortingscodes zijn niet geldig bij artikelen met een stip. In onze fysieke winkels kunnen de aanbiedingen afwijken.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 15
Kleur
92 artikelen
  1. Toilettas klein, biologisch katoen, geel 18 x10 x 6 cm
    %
    Toilettas klein, biologisch katoen, geel 18 x10 x 6 cm
    Voor 4,47 Van 8,95
    Niet op voorraad
  2. Bord, emaille, olijfgroen met lichtgroen randje, Ø26 CM
    %
    Bord, emaille, olijfgroen met lichtgroen randje, Ø26 CM
    Voor 3,97 Van 7,95
    Niet op voorraad
  3. Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 13 inch
    %
    Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 13 inch
    Voor 8,97 Van 17,95
    Niet op voorraad
  4. Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 16 inch
    %
    Laptophoes, GOTS bio-katoen, citroenen, 16 inch
    Voor 9,97 Van 19,95
    Niet op voorraad
  5. Pennenhouder, GOTS bio-katoen, citroenen
    %
    Pennenhouder, GOTS bio-katoen, citroenen
    Voor 2,97 Van 5,95
    Niet op voorraad
  6. Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    %
    Bad- & doucheolie, lavendel & ylang, 100 ml
    Voor 4,47 Van 8,95
    44,70 / l
    Niet op voorraad
  7. Make-up remover, 140 ml
    %
    Make-up remover, 140 ml
    Voor 3,97 Van 7,95
    28,36 / l
    Niet op voorraad
  8. Bad&Doucheolie, Vijg & Roos, 100ML
    %
    Bad&Doucheolie, Vijg & Roos, 100ML
    Voor 4,47 Van 8,95
    44,70 / l
    Niet op voorraad
  9. Tafelloper, GOTS bio-katoen, decoratief, 50 x 145 cm
    %
    Tafelloper, GOTS bio-katoen, decoratief, 50 x 145 cm
    Voor 6,47 Van 12,95
    Niet op voorraad
  10. Velours kussen, bio-katoen, rond, Ø 40 cm, groen
    %
    Velours kussen, bio-katoen, rond, Ø 40 cm, groen
    Voor 12,47 Van 24,95
    Niet op voorraad
  11. Tandenborstel, bamboe, hard
    %
    Tandenborstel, bamboe, hard
    Voor 2,47 Van 4,95
    Niet op voorraad
  12. Kaars peer, groen, Ø11 X 7,5 cm
    %
    Kaars peer, groen, Ø11 X 7,5 cm
    Voor 4,47 Van 8,95
    Niet op voorraad
  13. Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    %
    Zeepschaaltje rond, groengrijs, keramiek
    Voor 3,97 Van 7,95
    Niet op voorraad
  14. Kom met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 12 cm
    %
    Kom met blauwe streep, organisch, porselein, Ø 12 cm
    Voor 3,75 Van 7,50
    Niet op voorraad
  15. Slijpsteen, korund
    %
    Slijpsteen, korund
    Voor 1,97 Van 3,95
    Niet op voorraad
  16. Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    %
    Haarmasker, amandel & bergamot, 300 ml
    Voor 7,47 Van 14,95
    24,90 / l
    Niet op voorraad
  17. Bolvormige vaas, gerecycled glas, groen, Ø14,2 cm
    %
    Bolvormige vaas, gerecycled glas, groen, Ø14,2 cm
    Voor 5,97 Van 11,95
    Niet op voorraad
  18. Dinerkaars gedraaid, zonnig geel, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, zonnig geel, 29 cm, set van 2
    Voor 2,97 Van 5,95
    Niet op voorraad
  19. Spuitmondje met gekartelde opening, middel, roestvrij staal
    %
    Spuitmondje met gekartelde opening, middel, roestvrij staal
    Voor 0,87 Van 1,75
    Niet op voorraad
  20. Nachtcreme, voedend, 75 ml
    %
    Nachtcreme, voedend, 75 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    66,27 / l
    Niet op voorraad
  21. Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    %
    Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    33,13 / l
    Niet op voorraad
  22. Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    %
    Schaaltje voor shampoo of conditioner bar, kiezelaarde
    Voor 2,47 Van 4,95
    Niet op voorraad
  23. Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuks
    %
    Uitsteekvormen voor Dinosauruskoekjes, RVS, set van 6 stuks
    Voor 6,47 Van 12,95
    Niet op voorraad
  24. Vitamine E-olie, 30 ml
    %
    Vitamine E-olie, 30 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    165,67 / l
    Niet op voorraad