Inmaken en bewaren - Dille & Kamille

Inmaken en bewaren

De zomer zit vol smaken om van te genieten én te bewaren. Maak zelf jam, siroop of andere huisgemaakte favorieten en vul je voorraadkast met het beste van het seizoen. Rood fruit, vrolijke prints en praktische weckartikelen brengen een vleugje zomer in huis.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 50
Kleur
57 artikelen
  1. Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    Inmaakkruiden, biologisch, blikje, 30g
    4,95
    165,00 / kg
  2. Extra-confituur, frambozen & bessen, 80 gram
    Extra-confituur, frambozen & bessen, 80 gram
    3,50
    43,75 / kg
  3. Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram
    Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram
    6,50
    20,31 / kg
  4. Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    11,95
    Niet op voorraad
  5. Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml
    Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml
    1,50
    Niet op voorraad
  6. Aardbei- ontkroner met tandjes, roestvrij staal
    Aardbei- ontkroner met tandjes, roestvrij staal
    2,95
    Niet op voorraad
  7. Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml
    Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 340 ml
    1,75
    Binnenkort beschikbaar
  8. Deksel, rood/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten
    Deksel, rood/wit geruit, voor inmaakpot glad en inmaakpot met facetten
    0,60
    Niet op voorraad
  9. Aardbeienchutney, biologisch, 260 gram
    Aardbeienchutney, biologisch, 260 gram
    7,95
    30,58 / kg
    Niet op voorraad
Pagina