Door drukte bij de bezorgdiensten kan je bestelling langer onderweg zijn. 

De volgende kleurcodes kunnen op de row gezet worden voor de corona melding. Deze kan je selecteren door bij row op het tandwiel te klikken en daar de achtergrond kleur te selecteren.

#768985
#A0B6B0
#D93F41
#DD6832
#C9C9B8
#6B795F
#4A5571
#6F5F6D
#DDAC98
#DFC65D
#741B25

Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml

Direct online te bestellen
19 , 95
79,80 / l

Productinformatie

Hoge kwaliteit balsamico azijn, van de Trebbianodruif, geproduceerd door het familiebedrijf van Giuseppe Giusti in Modena (Noord-Italië). Deze balsamico azijn heeft 8 jaar gerijpt in houten vaten. De azijn heeft een mooie balans tussen zoet en zuur. een paar druppels geven een heerlijk accent aan salades en gegrilde groenten, buffelmozzarella of gebakken vlees of vis. Voor ingrediënten zie ‘meer informatie’ onderaan de pagina.

Geproduceerd door: Giuseppe Giusti in Modena (Noord-Italië).

Specificaties
Meer informatie
Artikelnummer 00002129
Ingrediënten
Meer informatie
Ingredienten gekookte druivenmost, wijnazijn, bevat sulfiet.
2.00
Gebaseerd op 1 Beoordeling
  • 5
    0%
  • 4
    0%
  • 3
    0%
  • 2
    100%
  • 1
    0%
Wordt door lange levertijd een kerstcadeautje i.p.v. Sint cadeautje met rijm.
9 december 2025
Klein flesje Balsamico Azijn gekocht die dit jaar wél voorradig in de winkel was. verzending duurde een week dus wordt het een kerstcadeautje i.p.v. Sint cadeautje met rijm.