Cadeau - Dille & Kamille

Cadeau

Ben je op zoek naar een mooi of bijzonder cadeau? Voor een verjaardag, een speciale gelegenheid of gewoon zomaar? Bekijk dan snel onze cadeau ideeën en laat je inspireren!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
645 artikelen
  1. Geveltjesdrop, 150 gram
    Geveltjesdrop, 150 gram
    3,50
    23,33 / kg
  2. Bloempot, aardewerk, zachtgroen verticale streep, Ø 13 cm
    Bloempot, aardewerk, zachtgroen verticale streep, Ø 13 cm
    4,95
  3. De snelle bakplaat, Rukmini Iyer
    De snelle bakplaat, Rukmini Iyer
    25,99
  4. Lentemelange, Groene thee, 75 g
    Lentemelange, Groene thee, 75 g
    5,95
    79,33 / kg
  5. Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml
    14,95
    59,80 / l
  6. Pepermolen naturel, 25 cm
    Pepermolen naturel, 25 cm
    36,95
  7. Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden
    Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden
    8,95
    2.418,92 / kg
  8. Kaart 3D met envelop, roodborstje
    Kaart 3D met envelop, roodborstje
    3,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  9. Himalayazout, 200 gram
    Himalayazout, 200 gram
    9,95
    49,75 / kg
  10. Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    Chocoladetablet, melk en pistachecrème, 140 gram
    6,95
    49,64 / kg
  11. Pien's dinner club, Pien Wekking
    Pien's dinner club, Pien Wekking
    29,99
  12. Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram
    5,95
    39,67 / kg
  13. Zadenmengsel, biologisch, vlinders, 3 g
    Zadenmengsel, biologisch, vlinders, 3 g
    3,25
    1.083,33 / kg
  14. Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml
    Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml
    9,95
    49,75 / l
  15. Groentezaden, biologisch, wortel, 2 g
    Groentezaden, biologisch, wortel, 2 g
    2,25
    1.125,00 / kg
  16. Aloe vera gel, 100 ml
    Aloe vera gel, 100 ml
    7,95
    79,50 / l
  17. Kaart, World Animal Protection, dieren in bloemen
    Kaart, World Animal Protection, dieren in bloemen
    2,95
  18. Stempel, berkenhout, varen, 7 x 4,3 cm
    Stempel, berkenhout, varen, 7 x 4,3 cm
    3,95
  19. Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram
    Geurkaars, vijg en rabarber, 210 gram
    16,95
    80,71 / kg
  20. Notitieblok 'to do', lavendel
    Notitieblok 'to do', lavendel
    4,50
  21. Uienchutney, biologisch, 260 gram
    Uienchutney, biologisch, 260 gram
    7,95
    30,58 / kg
  22. Honing, amandel, 110 gram
    Honing, amandel, 110 gram
    4,25
    38,64 / kg
  23. Kandelaar, gerecycled glas, bruin, H20 x Ø7,5 cm
    Kandelaar, gerecycled glas, bruin, H20 x Ø7,5 cm
    9,95
  24. Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram
    Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram
    6,50
    50,00 / kg

Cadeau ideeën voor huis en tuin

Bij Dille & Kamille vind je de leukste cadeaus voor jong, oud en iedereen er tussen in. De artikelen in ons assortiment zijn met zorg en aandacht geselecteerd, van natuurlijke materialen en mooie kwaliteit. Ook voor een speciale gelegenheid, zoals bijvoorbeeld cadeaus voor Valentijn of een handig klein cadeautje . Dus ben je op zoek naar een bijzonder cadeau? Hier vind je volop inspiratie!

Cadeaus van Dille & Kamille voor haar

Op zoek naar een cadeau voor je zus, moeder, vriendin of buurvrouw? Op deze pagina geven we 6 cadeau ideeën voor haar. Leuk om zo te geven of om er een compleet cadeaupakket van te maken. Bijvoorbeeld een verwencadeau met Aleppo zeep, een haarmasker, douchegel of massagehandschoen waarmee je lekker kan ontspannen in bad of onder de douche. Of maak een mooi pakket met een van onze biologische theesoorten, een lekker stuk chocolade en een bijzondere beker. Gebruik onze unieke inpakpapier om er een mooi geschenk van te maken! En met één van onze etiketten heb je meteen handige naamstickers in huis.

Cadeaus van Dille & Kamille voor hem

Ook voor mannen zijn er genoeg bijzondere cadeaus te vinden bij Dille & Kamille. Dus kijk even rond op onze pagina met cadeau ideeën voor hem als je op zoek bent naar een cadeau voor je vader, je broer, partner, collega of een vriend. We hebben fijne verzorgingsproducten, handige artikelen voor in de keuken (zoals onze spiraalsnijder) of een lekkere bakmix om zelf eenvoudig af te bakken. En een goede fles olijfolie doet het altijd goed.

Cadeaus voor in huis – ook leuk als housewarming cadeau

Met de artikelen van Dille & Kamille maak je van een huis een gezellig en sfeervol thuis. Besteedt iemand veel aandacht aan de inrichting van het huis? Of zoek je een verrassend cadeau voor een housewarming? Dan maak je hen vast en zeker blij met een mooie bloempot en een plant. Of kies (een aantal) bijzondere kaarsen en kleine kandelaars. Is de ontvanger dol op bakken en koken? Bekijk dan onze prachtige keukenschorten, (ronde) tafelkleden, ovenwanten en theedoeken. Combineer ze met 1 van de heerlijke pastasauzen, pesto's en pasta voor een compleet kook-cadeau! En zoek je een cadeau voor echte dierenvrienden, bekijk dan ook eens onze hondenmanden voor een speciaal en uniek cadeau.

Mooie verjaardagscadeaus voor kinderen

Een duurzaam cadeau voor baby’s en kinderverjaardagen vind je bij Dille & Kamille. Versier de kamer met onze vlaggenlijnen. Voor de kleintjes hebben wij ouderwets mooi houten speelgoed, fijne kinderboeken en leuke spelletjes. Of speelgoed om lekker buiten te spelen!  

Cadeaukaart kopen van Dille & Kamille

Is er te veel om uit te kiezen? Met de Dille & Kamille cadeaukaart heeft de ontvanger de keuze uit onze hele winkel. Zoek je vandaag nog een 'snel' cadeau? Onze digitale cadeaukaart ontvang je direct in je e-mail, zonder verzendkosten.