Cadeau - Dille & Kamille

Cadeau

Ben je op zoek naar een mooi of bijzonder cadeau? Voor een verjaardag, een speciale gelegenheid of gewoon zomaar? Bekijk dan snel onze cadeau ideeën en laat je inspireren!

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
645 artikelen
  1. Stoffen pop, Alicia, 32 cm, 10 maanden+
    Stoffen pop, Alicia, 32 cm, 10 maanden+
    24,95
  2. Vingerpopje olifant
    Vingerpopje olifant
    4,50
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  3. Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g
    Chocoladetablet, puur, hazelnoot praliné, 45 g
    2,95
    65,56 / kg
  4. Inpakpapier, groen, schermbloem 70 x 250 cm
    Inpakpapier, groen, schermbloem 70 x 250 cm
    3,25
    1,30 / l
  5. Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml
    Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml
    9,95
    39,80 / kg
  6. Honing, rozemarijn, 110 gram
    Honing, rozemarijn, 110 gram
    4,25
    38,64 / kg
  7. Cadeaupakket 'Borrel'
    Cadeaupakket 'Borrel'
    21,95
  8. Boek the sweetest table, Sarah Renson
    Boek the sweetest table, Sarah Renson
    29,99
  9. Tang/ kookpincet, roestvrij staal
    Tang/ kookpincet, roestvrij staal
    7,95
    Niet op voorraad
  10. Wasparfum, fris linnen, 50 ml
    Wasparfum, fris linnen, 50 ml
    19,95
    399,00 / l
    Niet op voorraad
  11. Kaart, paardenbloem
    Kaart, paardenbloem
    1,50
    Niet op voorraad
  12. Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    11,95
    Niet op voorraad
  13. Kandelaar, mangohout, groot
    %
    Kandelaar, mangohout, groot
    Voor 4,97 Van 9,95
    Niet op voorraad
  14. Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cm
    %
    Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cm
    Voor 4,97 Van 9,95
    Niet op voorraad
  15. Inpakpapier, kerstgroen, 70 x 250 cm
    %
    Inpakpapier, kerstgroen, 70 x 250 cm
    Voor 1,47 Van 2,95
    0,59 / l
    Binnenkort beschikbaar
  16. Boodschappentas, palmblad, lang lederen hengsel
    Boodschappentas, palmblad, lang lederen hengsel
    24,95
    Niet op voorraad
  17. Digitale cadeaukaart € 50
    Digitale cadeaukaart € 50
    50,00
  18. Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2
    Voor 2,97 Van 5,95
    Niet op voorraad
  19. Bad- & doucheolie,  eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    %
    Bad- & doucheolie, eucalyptus & rozemarijn, 100ml
    Voor 4,47 Van 8,95
    44,70 / l
    Niet op voorraad
  20. Inpakpapier, winter accessoires, 70 x 250 cm
    %
    Inpakpapier, winter accessoires, 70 x 250 cm
    Voor 1,47 Van 2,95
    0,59 / l
    Binnenkort beschikbaar
  21. Kasthanger tegen vocht en geurtjes, kiezelaarde, doosje met 2 stuks
    %
    Kasthanger tegen vocht en geurtjes, kiezelaarde, doosje met 2 stuks
    Voor 6,47 Van 12,95
    Niet op voorraad
  22. Digitale cadeaukaart € 25
    Digitale cadeaukaart € 25
    25,00
  23. Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram
    5,95
    11,90 / kg
    Niet op voorraad
  24. Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    %
    Gezichtsmasker, ontspannend, 75 ml
    Voor 3,47 Van 6,95
    46,27 / l
    Niet op voorraad

Cadeau ideeën voor huis en tuin

Bij Dille & Kamille vind je de leukste cadeaus voor jong, oud en iedereen er tussen in. De artikelen in ons assortiment zijn met zorg en aandacht geselecteerd, van natuurlijke materialen en mooie kwaliteit. Ook voor een speciale gelegenheid, zoals bijvoorbeeld cadeaus voor Valentijn of een handig klein cadeautje . Dus ben je op zoek naar een bijzonder cadeau? Hier vind je volop inspiratie!

Cadeaus van Dille & Kamille voor haar

Op zoek naar een cadeau voor je zus, moeder, vriendin of buurvrouw? Op deze pagina geven we 6 cadeau ideeën voor haar. Leuk om zo te geven of om er een compleet cadeaupakket van te maken. Bijvoorbeeld een verwencadeau met Aleppo zeep, een haarmasker, douchegel of massagehandschoen waarmee je lekker kan ontspannen in bad of onder de douche. Of maak een mooi pakket met een van onze biologische theesoorten, een lekker stuk chocolade en een bijzondere beker. Gebruik onze unieke inpakpapier om er een mooi geschenk van te maken! En met één van onze etiketten heb je meteen handige naamstickers in huis.

Cadeaus van Dille & Kamille voor hem

Ook voor mannen zijn er genoeg bijzondere cadeaus te vinden bij Dille & Kamille. Dus kijk even rond op onze pagina met cadeau ideeën voor hem als je op zoek bent naar een cadeau voor je vader, je broer, partner, collega of een vriend. We hebben fijne verzorgingsproducten, handige artikelen voor in de keuken (zoals onze spiraalsnijder) of een lekkere bakmix om zelf eenvoudig af te bakken. En een goede fles olijfolie doet het altijd goed.

Cadeaus voor in huis – ook leuk als housewarming cadeau

Met de artikelen van Dille & Kamille maak je van een huis een gezellig en sfeervol thuis. Besteedt iemand veel aandacht aan de inrichting van het huis? Of zoek je een verrassend cadeau voor een housewarming? Dan maak je hen vast en zeker blij met een mooie bloempot en een plant. Of kies (een aantal) bijzondere kaarsen en kleine kandelaars. Is de ontvanger dol op bakken en koken? Bekijk dan onze prachtige keukenschorten, (ronde) tafelkleden, ovenwanten en theedoeken. Combineer ze met 1 van de heerlijke pastasauzen, pesto's en pasta voor een compleet kook-cadeau! En zoek je een cadeau voor echte dierenvrienden, bekijk dan ook eens onze hondenmanden voor een speciaal en uniek cadeau.

Mooie verjaardagscadeaus voor kinderen

Een duurzaam cadeau voor baby’s en kinderverjaardagen vind je bij Dille & Kamille. Versier de kamer met onze vlaggenlijnen. Voor de kleintjes hebben wij ouderwets mooi houten speelgoed, fijne kinderboeken en leuke spelletjes. Of speelgoed om lekker buiten te spelen!  

Cadeaukaart kopen van Dille & Kamille

Is er te veel om uit te kiezen? Met de Dille & Kamille cadeaukaart heeft de ontvanger de keuze uit onze hele winkel. Zoek je vandaag nog een 'snel' cadeau? Onze digitale cadeaukaart ontvang je direct in je e-mail, zonder verzendkosten.