Winter - Dille & Kamille

Winter

Start het jaar met een ochtendritueel dat jouw energie verhoogt, zoals meditatie, beweging of een gezond ontbijt. Gebruik een planner om focus te creëren en ontdek wat jou helpt ontspannen. Zo begin je het jaar vol frisse energie en balans.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
Kleur
172 artikelen
  1. Rozenwater, 100 ml
    Rozenwater, 100 ml
    4,95
    49,50 / l
  2. Smoothie/chai latte mix, biologisch, blikje, 40 g
    Smoothie/chai latte mix, biologisch, blikje, 40 g
    4,95
    123,75 / kg
  3. Vogelvoeder, aardewerk, groen
    Vogelvoeder, aardewerk, groen
    14,95
  4. Braadslede, gietijzer, groen, 40 x 22 cm
    Braadslede, gietijzer, groen, 40 x 22 cm
    64,95
  5. Vogelvoeder, porselein, groen, groot
    Vogelvoeder, porselein, groen, groot
    12,95
  6. Snijplank, fsc beukenhout, 20 x 30 cm
    Snijplank, fsc beukenhout, 20 x 30 cm
    14,95
  7. Bord, acaciahout, 27,5 x 10 cm
    Bord, acaciahout, 27,5 x 10 cm
    8,95
  8. Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal
    2,95
  9. Stoofkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Stoofkruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  10. Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g
    Granolakruiden, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  11. Vaas, ribbels, groen glas, 12 cm
    Vaas, ribbels, groen glas, 12 cm
    13,95
  12. Velours kussen, bio-katoen, terracotta, rond, Ø 40 cm
    Velours kussen, bio-katoen, terracotta, rond, Ø 40 cm
    22,95
  13. Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    Mix voor pastasaus all‘arrabbiata, 80 g
    4,50
    56,25 / kg
  14. Wierookhouder, keramiek, wit gespikkeld, Ø 10 cm
    Wierookhouder, keramiek, wit gespikkeld, Ø 10 cm
    4,95
  15. Kiemgroente zaden pittige mix bio, 30 g
    Kiemgroente zaden pittige mix bio, 30 g
    3,95
    131,67 / kg
  16. Schuilplaats voor vogels
    Schuilplaats voor vogels
    8,95
  17. Chilivlokken, biologisch, 40 g
    Chilivlokken, biologisch, 40 g
    3,95
    98,75 / kg
  18. Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram
    Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram
    8,95
    179,00 / kg
  19. Vloeibare plantenvoeding, pipetflesje, 50 ml
    Vloeibare plantenvoeding, pipetflesje, 50 ml
    11,95
    239,00 / l
  20. Moodspray Zuiver & Sereen
    Moodspray Zuiver & Sereen
    18,95
    189,50 / l
  21. Velours kussen, bio-katoen, ecru, rond, Ø 40 cm
    Velours kussen, bio-katoen, ecru, rond, Ø 40 cm
    22,95
  22. Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram
    Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram
    7,50
    30,00 / kg
  23. Moodspray Zacht & Sensitief
    Moodspray Zacht & Sensitief
    18,95
    189,50 / l
  24. Theezeefje met brede rand, roestvrij staal
    Theezeefje met brede rand, roestvrij staal
    6,95

Winter bij Dille & Kamille

In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Ook wij zoeken dit koude seizoen de rust van ons huis op. Met een plaid, kruik en stoomkruiden warmen we op en kunnen we ontspannen. Zo beginnen we het jaar goed!

Winterse gerechten vol groente

Met een winters weekmenu genieten we elke dag van een gerecht met groente. Maak boerenkool eens op een andere manier klaar. Onze boerenkool-linzenstoof is een heerlijk winters stoofpotje met een beetje pit dankzij het gerookte paprikapoeder. De geconfijte citroen geeft het gerecht een fris citroen-accent. Of maak onze hartige taart met pastinaak en pompoen. De bodem van deze hartige taart is gemaakt met onze mix voor spelt pannenkoeken. Dit zorgt voor een brosse korst die heerlijk is in combinatie met de romige vulling. Deze hartige taart zit vol smaak en textuur! Bekijk hier alle recepten. Eet smakelijk!