Winter - Dille & Kamille

Winter

Start het jaar met een ochtendritueel dat jouw energie verhoogt, zoals meditatie, beweging of een gezond ontbijt. Gebruik een planner om focus te creëren en ontdek wat jou helpt ontspannen. Zo begin je het jaar vol frisse energie en balans.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
Kleur
172 artikelen
  1. Schaal, acaciahout, Ø 20 cm
    Schaal, acaciahout, Ø 20 cm
    14,95
  2. Ceylon kaneel gemalen, biologisch, 40 g
    Ceylon kaneel gemalen, biologisch, 40 g
    3,50
    87,50 / kg
  3. Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm
    Waterdruppelaar, irrigator, vogel, glas, 10 x 36 cm
    6,95
  4. Gezichtsdoekjes, GOTS bio-katoen, 25 x 25 cm, 3 stuks
    Gezichtsdoekjes, GOTS bio-katoen, 25 x 25 cm, 3 stuks
    7,95
  5. Snijplank, fsc beukenhout, 30 x 45 cm
    Snijplank, fsc beukenhout, 30 x 45 cm
    29,95
  6. Maatlepel voor één pot thee of 3 tot 4 kopjes, roestvrij staal
    Maatlepel voor één pot thee of 3 tot 4 kopjes, roestvrij staal
    4,95
  7. Dienblad, bamboe, middel
    Dienblad, bamboe, middel
    11,95
  8. Rozenknopjes, biologisch, 25 g
    Rozenknopjes, biologisch, 25 g
    6,95
    278,00 / kg
  9. Verveine, biologisch, 15 g
    Verveine, biologisch, 15 g
    4,50
    300,00 / kg
  10. Mindfulness-kaarsen, bijenwas, 25 stuks
    Mindfulness-kaarsen, bijenwas, 25 stuks
    14,95
  11. Honingdoper, mini, beukenhout
    Honingdoper, mini, beukenhout
    1,50
  12. Vaas, ribbels, groen glas, 20 cm
    Vaas, ribbels, groen glas, 20 cm
    19,95
  13. Badzout, lekker slapen, 400 gram
    Badzout, lekker slapen, 400 gram
    12,95
    32,38 / kg
  14. Knoflookpers, roestvrij staal
    Knoflookpers, roestvrij staal
    14,95
  15. Washandjes voor het gezicht, GOTS bio-katoen, set van 3
    Washandjes voor het gezicht, GOTS bio-katoen, set van 3
    12,95
  16. Geuroliebrander, porselein, lichtgroen, Ø 8 cm
    Geuroliebrander, porselein, lichtgroen, Ø 8 cm
    5,95
  17. Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm
    Snijplank, fsc beukenhout, 25 x 35 cm
    19,95
  18. Velours kussen, bio-katoen, blauw, rond, Ø 40 cm
    Velours kussen, bio-katoen, blauw, rond, Ø 40 cm
    22,95
  19. Olijfolie extra vierge, Spaans, om mee te bakken, 1 l
    Olijfolie extra vierge, Spaans, om mee te bakken, 1 l
    24,95
    24,95 / l
  20. Maatlepel voor één kopje thee, roestvrij staal
    Maatlepel voor één kopje thee, roestvrij staal
    3,50
  21. Velours kussen, bio-katoen, mosgroen, rond
    Velours kussen, bio-katoen, mosgroen, rond
    22,95
  22. Matcha shizuka, biologisch, 30 gram
    Matcha shizuka, biologisch, 30 gram
    24,95
    831,67 / kg
  23. Bakmix voor pannenkoeken, spelt, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor pannenkoeken, spelt, biologisch, 500 gram
    5,95
    11,90 / kg
  24. Geurspray, Eau de Dille, 500 ml
    Geurspray, Eau de Dille, 500 ml
    19,95
    39,90 / l

Winter bij Dille & Kamille

In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Ook wij zoeken dit koude seizoen de rust van ons huis op. Met een plaid, kruik en stoomkruiden warmen we op en kunnen we ontspannen. Zo beginnen we het jaar goed!

Winterse gerechten vol groente

Met een winters weekmenu genieten we elke dag van een gerecht met groente. Maak boerenkool eens op een andere manier klaar. Onze boerenkool-linzenstoof is een heerlijk winters stoofpotje met een beetje pit dankzij het gerookte paprikapoeder. De geconfijte citroen geeft het gerecht een fris citroen-accent. Of maak onze hartige taart met pastinaak en pompoen. De bodem van deze hartige taart is gemaakt met onze mix voor spelt pannenkoeken. Dit zorgt voor een brosse korst die heerlijk is in combinatie met de romige vulling. Deze hartige taart zit vol smaak en textuur! Bekijk hier alle recepten. Eet smakelijk!