Winter - Dille & Kamille

Winter

Start het jaar met een ochtendritueel dat jouw energie verhoogt, zoals meditatie, beweging of een gezond ontbijt. Gebruik een planner om focus te creëren en ontdek wat jou helpt ontspannen. Zo begin je het jaar vol frisse energie en balans.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
Kleur
172 artikelen
  1. Vijzel, graniet, hoog
    Vijzel, graniet, hoog
    29,95
  2. Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes
    Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes
    4,95
    247,50 / kg
  3. Bakmix voor pizza, biologisch, 500 gram
    Bakmix voor pizza, biologisch, 500 gram
    4,95
    9,90 / kg
  4. Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, klein
    Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, klein
    14,95
  5. Theegeheimen, Dille & Kamille
    Theegeheimen, Dille & Kamille
    15,95
  6. Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml
    Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml
    12,95
    1.295,00 / l
  7. Vogelpindakaas, pot 340 gram
    Vogelpindakaas, pot 340 gram
    3,95
    11,62 / kg
  8. Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g
    Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g
    4,95
    99,00 / kg
  9. Stoombloemen, 45 gram
    Stoombloemen, 45 gram
    8,95
    198,89 / kg
  10. Dinerkaars gedraaid, off white, 29 cm, set van 2
    %
    Dinerkaars gedraaid, off white, 29 cm, set van 2
    Voor 2,97 Van 5,95
  11. Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    Theepot met onderzetter, gietijzer, zwart
    59,95
  12. Kruidenkussentje lavendel, GOTS bio-katoen, 18 x 18 cm
    Kruidenkussentje lavendel, GOTS bio-katoen, 18 x 18 cm
    16,95
  13. Mix voor geroosterde aardappels, 100 g
    Mix voor geroosterde aardappels, 100 g
    4,50
    45,00 / kg
  14. Zonnebloempasta voor vogels, pot 340 gram
    Zonnebloempasta voor vogels, pot 340 gram
    3,95
    11,62 / kg
  15. Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g
    Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g
    4,95
    110,00 / kg
  16. Plantenstekers, 9 x 1 cm, 5 stuks
    Plantenstekers, 9 x 1 cm, 5 stuks
    4,95
  17. Facewash bar, gezichtszeep, 60 g
    Facewash bar, gezichtszeep, 60 g
    8,95
    149,17 / kg
  18. Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml
    Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml
    12,95
    1.295,00 / l
  19. Wintermelange, kruidenmelange, biologisch, blik 75 gram
    Wintermelange, kruidenmelange, biologisch, blik 75 gram
    7,95
    106,00 / kg
  20. Buisjes in standaard, bamboe, glas en kurk
    Buisjes in standaard, bamboe, glas en kurk
    17,95
    Niet online, bekijk winkelvoorraad
  21. Venkelzaad heel, biologisch, 30 g
    Venkelzaad heel, biologisch, 30 g
    2,95
    98,33 / kg
  22. Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml
    Geurkaars, zuiver & sereen, 175 ml
    16,95
    96,86 / l
  23. Vogelvoedersilo voor pinda's, zwart metaal
    Vogelvoedersilo voor pinda's, zwart metaal
    14,95
  24. Vogelvoedersilo, zwart metaal
    Vogelvoedersilo, zwart metaal
    24,95

Winter bij Dille & Kamille

In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Ook wij zoeken dit koude seizoen de rust van ons huis op. Met een plaid, kruik en stoomkruiden warmen we op en kunnen we ontspannen. Zo beginnen we het jaar goed!

Winterse gerechten vol groente

Met een winters weekmenu genieten we elke dag van een gerecht met groente. Maak boerenkool eens op een andere manier klaar. Onze boerenkool-linzenstoof is een heerlijk winters stoofpotje met een beetje pit dankzij het gerookte paprikapoeder. De geconfijte citroen geeft het gerecht een fris citroen-accent. Of maak onze hartige taart met pastinaak en pompoen. De bodem van deze hartige taart is gemaakt met onze mix voor spelt pannenkoeken. Dit zorgt voor een brosse korst die heerlijk is in combinatie met de romige vulling. Deze hartige taart zit vol smaak en textuur! Bekijk hier alle recepten. Eet smakelijk!