Winter - Dille & Kamille

Winter

Start het jaar met een ochtendritueel dat jouw energie verhoogt, zoals meditatie, beweging of een gezond ontbijt. Gebruik een planner om focus te creëren en ontdek wat jou helpt ontspannen. Zo begin je het jaar vol frisse energie en balans.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
Kleur
172 artikelen
  1. Serveerplank, beukenhout, ø 30 cm
    Serveerplank, beukenhout, ø 30 cm
    24,95
  2. Nestkast voor koolmees, fsc elzenhout, 21 x 22,5 x 32 cm
    Nestkast voor koolmees, fsc elzenhout, 21 x 22,5 x 32 cm
    32,95
  3. Nestkast voor winterkoning, fsc elzenhout, 14 x 16 x 22 cm
    Nestkast voor winterkoning, fsc elzenhout, 14 x 16 x 22 cm
    22,95
  4. Nestkast pimpelmees, fsc elzenhout, 18,5 x 20 x 26 cm
    Nestkast pimpelmees, fsc elzenhout, 18,5 x 20 x 26 cm
    27,95
  5. Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g
    Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g
    4,50
    90,00 / kg
  6. Salsa di pomodoro, basilico, 500 g, biologisch
    Salsa di pomodoro, basilico, 500 g, biologisch
    7,95
    15,90 / kg
  7. Honing, amandel, 250 gram
    Honing, amandel, 250 gram
    7,50
    30,00 / kg
  8. Kweek je eigen planten, Sharon Amos
    Kweek je eigen planten, Sharon Amos
    18,99
  9. Serveerplank, fsc beukenhout, ø 40 cm
    Serveerplank, fsc beukenhout, ø 40 cm
    39,95
  10. Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml
    Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml
    10,95
    Binnenkort beschikbaar
  11. Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal
    11,95
    Niet op voorraad
  12. Gezichtsreiniger, flacon, 125 ml
    %
    Gezichtsreiniger, flacon, 125 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    39,76 / l
    Niet op voorraad
  13. Make-up remover, 140 ml
    %
    Make-up remover, 140 ml
    Voor 3,97 Van 7,95
    28,36 / l
    Niet op voorraad
  14. Kussenspray, Beter slapen, 100 ml
    Kussenspray, Beter slapen, 100 ml
    12,95
    129,50 / l
    Niet op voorraad
  15. Nachtcreme, voedend, 75 ml
    %
    Nachtcreme, voedend, 75 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    66,27 / l
    Niet op voorraad
  16. Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    %
    Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    33,13 / l
    Niet op voorraad
  17. Nestkast voor roodborstje, fsc elzenhout, 20,5 x 25 x 22 cm
    Nestkast voor roodborstje, fsc elzenhout, 20,5 x 25 x 22 cm
    22,95
    Niet op voorraad
  18. Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, middel
    Mand met deksel, rond, kansgras en dadelblad, middel
    29,95
    Niet op voorraad
  19. Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 ml
    %
    Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 ml
    Voor 4,97 Van 9,95
    33,13 / l
    Niet op voorraad
  20. Gieter, kiezelgrijs zink, 1 liter
    Gieter, kiezelgrijs zink, 1 liter
    16,95
    Niet op voorraad
  21. Vogelvoer, pinda, 500 gram
    Vogelvoer, pinda, 500 gram
    4,95
    9,90 / kg
    Niet op voorraad
  22. Gieter voor kamerplanten, glas, 1,5 liter
    Gieter voor kamerplanten, glas, 1,5 liter
    19,95
    Niet op voorraad
  23. Bloempot met schotel, aardewerk, beige, Ø21 x 20 cm
    Bloempot met schotel, aardewerk, beige, Ø21 x 20 cm
    28,95
    Binnenkort beschikbaar

Winter bij Dille & Kamille

In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Ook wij zoeken dit koude seizoen de rust van ons huis op. Met een plaid, kruik en stoomkruiden warmen we op en kunnen we ontspannen. Zo beginnen we het jaar goed!

Winterse gerechten vol groente

Met een winters weekmenu genieten we elke dag van een gerecht met groente. Maak boerenkool eens op een andere manier klaar. Onze boerenkool-linzenstoof is een heerlijk winters stoofpotje met een beetje pit dankzij het gerookte paprikapoeder. De geconfijte citroen geeft het gerecht een fris citroen-accent. Of maak onze hartige taart met pastinaak en pompoen. De bodem van deze hartige taart is gemaakt met onze mix voor spelt pannenkoeken. Dit zorgt voor een brosse korst die heerlijk is in combinatie met de romige vulling. Deze hartige taart zit vol smaak en textuur! Bekijk hier alle recepten. Eet smakelijk!