Winter - Dille & Kamille

Winter

Start het jaar met een ochtendritueel dat jouw energie verhoogt, zoals meditatie, beweging of een gezond ontbijt. Gebruik een planner om focus te creëren en ontdek wat jou helpt ontspannen. Zo begin je het jaar vol frisse energie en balans.

Filter & sorteer
Alle filters
Selectie verfijnen
Prijs
0 100
Kleur
172 artikelen
  1. Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, zakje 50 gram
    Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, zakje 50 gram
    5,95
    119,00 / kg
  2. Champignonborstel, beukenhout en tampico vezel
    Champignonborstel, beukenhout en tampico vezel
    4,95
  3. Aardappelstamper, roestvrij staal
    Aardappelstamper, roestvrij staal
    11,95
  4. Geuroliebrander, keramiek, wit gespikkeld, Ø 8 x 10 cm
    Geuroliebrander, keramiek, wit gespikkeld, Ø 8 x 10 cm
    5,95
  5. Uitlekbakje theeblaadje, rvs
    Uitlekbakje theeblaadje, rvs
    1,95
  6. Kamille, biologisch, 30 g
    Kamille, biologisch, 30 g
    6,95
    231,67 / kg
  7. Mengkom, roestvrij staal, Ø 16 x 10 cm
    Nieuw
    Mengkom, roestvrij staal, Ø 16 x 10 cm
    6,95
  8. Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram
    Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram
    9,95
    1.421,43 / kg
  9. Waterdruppelaar, irrigator, bol, glas, Ø 7 x 20 cm
    Waterdruppelaar, irrigator, bol, glas, Ø 7 x 20 cm
    6,95
  10. Pollepel, beukenhout, 30,5 cm
    Pollepel, beukenhout, 30,5 cm
    1,50
  11. Theedoos, 9 vakken, bamboe
    Theedoos, 9 vakken, bamboe
    22,95
  12. Vershoud/ovenschaal met deksel, hittebestendig glas, 2,5 liter
    Vershoud/ovenschaal met deksel, hittebestendig glas, 2,5 liter
    17,95
  13. Golden Chai, Kruidenmelange, biologisch, 75 g
    Golden Chai, Kruidenmelange, biologisch, 75 g
    4,95
    66,00 / kg
  14. Bord, acaciahout, 19 x 10 cm
    Bord, acaciahout, 19 x 10 cm
    4,95
  15. Plaid, wol/katoen, off white, 127 x 178 cm
    Plaid, wol/katoen, off white, 127 x 178 cm
    69,95
  16. Lavendel , biologisch, 40 g
    Lavendel , biologisch, 40 g
    5,95
    148,75 / kg
  17. Matcha klopper, bamboe, Ø6 cm
    Matcha klopper, bamboe, Ø6 cm
    14,95
  18. Wintermelange, kruidenmelange, zakje, biologisch, 75 gram
    Wintermelange, kruidenmelange, zakje, biologisch, 75 gram
    4,95
    66,00 / kg
  19. Bloempotschotel, terracotta, Ø 23,5 cm
    Bloempotschotel, terracotta, Ø 23,5 cm
    3,95
  20. Dienblad, bamboe, groot
    Dienblad, bamboe, groot
    14,95
  21. Theelichten zonder cup, bijenwas, 12 stuks
    Theelichten zonder cup, bijenwas, 12 stuks
    14,95
  22. Wattenschijfjes, wasbaar, GOTS bio-katoen, 12 stuks
    Wattenschijfjes, wasbaar, GOTS bio-katoen, 12 stuks
    12,95
  23. Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g
    Avondmelange, Kruidenmelange, 95 g
    4,95
    52,11 / kg
  24. Schaal, acaciahout, Ø 20 cm
    Schaal, acaciahout, Ø 20 cm
    14,95

Winter bij Dille & Kamille

In de winter houdt de natuur zich rustig en is het voor ons ook fijn om te onthaasten en op te laden. Ook wij zoeken dit koude seizoen de rust van ons huis op. Met een plaid, kruik en stoomkruiden warmen we op en kunnen we ontspannen. Zo beginnen we het jaar goed!

Winterse gerechten vol groente

Met een winters weekmenu genieten we elke dag van een gerecht met groente. Maak boerenkool eens op een andere manier klaar. Onze boerenkool-linzenstoof is een heerlijk winters stoofpotje met een beetje pit dankzij het gerookte paprikapoeder. De geconfijte citroen geeft het gerecht een fris citroen-accent. Of maak onze hartige taart met pastinaak en pompoen. De bodem van deze hartige taart is gemaakt met onze mix voor spelt pannenkoeken. Dit zorgt voor een brosse korst die heerlijk is in combinatie met de romige vulling. Deze hartige taart zit vol smaak en textuur! Bekijk hier alle recepten. Eet smakelijk!